Haber

Elif 722. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Mayıs

Elif 722. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Mayıs

Elif 722. Bölüm izle - 01 Mayıs 2018 Salı - Elif'in 722. Bölüm özeti şöyle: Parla, Kerem ile Süreyya'nın arasını..

30 Nisan 2018

Elif 722. Bölüm izle - 01 Mayıs 2018 Salı - Elif'in 722. Bölüm özeti şöyle: Parla, Kerem ile Süreyya'nın arasının çok iyi olduğunu öğrenince çok sinirlenir. Tarık'sa hesap sormak için Rana'nın evine gider. Ancak Tarık'ı burada kötü bir sürpriz bekliyor olacak.

Süreyya, Parla'nın yüzünden Kerem'e karşı gereksiz çıkışından dolayı çok pişman olur. Kerem'in gönlünü alıp kendini affettirmek için ona bir sürpriz yapacaktır. Ve bu sürpriz Kerem'i çok şaşırtır. Parla, Kerem ile Süreyya'nın arasında geçenleri öğrenmek için konağa gelir vede tesadüfen Süreyya'nın Kerem'e yaptığı sürprizi öğrenir. Süreyya'nın planı Kerem ile onu birbirlerine iyice yakınlaştırır.

Süreyya için herşey tam yolunda gitmeye başlamışken hiç beklemediği biranda hayatını etkileyecek bir teklif alır. Diğer yandan Tarık, Rana ile Cem'i beraber görünce kıskançlıktan ne yapacağını şaşırır. Cem hazırladıkları plan doğrultusunda Rana'ya evlenme teklifi edecektir. Bu anlara şahit olan Tarık ise çılgına döner ve Rana'dan hesap sormak için evine gider. Ancak Tarık, Rana'nın evindeyken hiç ummadıkları bir gelişme yaşanır. Yoksa Tarık'la Rana'nın ilişkisi gün yüzüne mi çıkacak?

Elif 722. Bölüm Fragmanı

Bu habere ifade bırak Toplam oy: 5
1
3
0
0
1
0
0
YorumlarToplam 2 yorum yapılmıştır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan HaberTL.com sorumlu tutulamaz.
  • Dudugül 11 ay önce

    Elif Dizisi fragmanı nı 722 bölümü neden yayınlanmıyor

    Beğendim (0) Beğenmedim (0)
  • Dudugül 11 ay önce

    Elif dizisinin fragmanı 722 bölümü bulamıyorum neden yayınlanmıyor

    Beğendim (0) Beğenmedim (0)
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler