22 Nisan 2024 Çarşamba - Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7 Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7
HaberTL.com

Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7

03 Mart 2018 2919 Yorum Yap

Ah Kalbim 134. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7

Ah Kalbim 134. Bölüm izle - 4 Mart 2018 Pazar Ah Kalbim'in 4 Mart Pazar akşamı ekrana gelecek olan 134. yeni b&oum..

Ah Kalbim 134. Bölüm izle - 4 Mart 2018 Pazar

Ah Kalbim'in 4 Mart Pazar akşamı ekrana gelecek olan 134. yeni bölüm özeti şöyle: Abhi konser verirken Tanu, Nikhil'le görüşür. Pragya'nın kendilerini izlediğini fark eden Nikhil hemen Abhi'nin karavanına saklanır. Purab'sa onu suçüstü yakalamak için uğraşır.

Purab ile Rony Abhi'nin konser hazırlıklarını tamamlamak için işe koyulur. Abhi ile Pragya ise konserde hangi şarkılara yer verileceğini konuşurlar. Diğer yandan Tanu, Abhi'nin kendisine konserde aşkını herkesin gözünün önünde ilan edeceği için çok mutludur. Purab sa bu olayı engellemek için elinden geleni yapar. Tanu konser alanına kılık değiştirerek giren Nikhil le buluşur. Planlarının yolunda gitmesi için uğraşan ikili Pragya ile ekibi tarafından izlendiklerini fark edince hemen ortadan kaybolur. Abhi'nin karavanına saklanan Nikhil köşeye sıkışmıştır. Purab, Nikhil'in karavanda olduğunu düşünerek hemen polis çağırır. Purab bu defa amacına ulaşabilecek mi?

Ah Kalbim 134. Bölüm Fragmanı

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 2
0
2
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler