18 Haziran 2024 Salı - Elif 722. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Mayıs Elif 722. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Mayıs
HaberTL.com

Elif 722. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Mayıs

30 Nisan 2018 3095 Yorum Yap

Elif 722. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 1 Mayıs

Elif 722. Bölüm izle - 01 Mayıs 2018 Salı - Elif'in 722. Bölüm özeti şöyle: Parla, Kerem ile Süreyya'nın arasını..

Elif 722. Bölüm izle - 01 Mayıs 2018 Salı - Elif'in 722. Bölüm özeti şöyle: Parla, Kerem ile Süreyya'nın arasının çok iyi olduğunu öğrenince çok sinirlenir. Tarık'sa hesap sormak için Rana'nın evine gider. Ancak Tarık'ı burada kötü bir sürpriz bekliyor olacak.

Süreyya, Parla'nın yüzünden Kerem'e karşı gereksiz çıkışından dolayı çok pişman olur. Kerem'in gönlünü alıp kendini affettirmek için ona bir sürpriz yapacaktır. Ve bu sürpriz Kerem'i çok şaşırtır. Parla, Kerem ile Süreyya'nın arasında geçenleri öğrenmek için konağa gelir vede tesadüfen Süreyya'nın Kerem'e yaptığı sürprizi öğrenir. Süreyya'nın planı Kerem ile onu birbirlerine iyice yakınlaştırır.

Süreyya için herşey tam yolunda gitmeye başlamışken hiç beklemediği biranda hayatını etkileyecek bir teklif alır. Diğer yandan Tarık, Rana ile Cem'i beraber görünce kıskançlıktan ne yapacağını şaşırır. Cem hazırladıkları plan doğrultusunda Rana'ya evlenme teklifi edecektir. Bu anlara şahit olan Tarık ise çılgına döner ve Rana'dan hesap sormak için evine gider. Ancak Tarık, Rana'nın evindeyken hiç ummadıkları bir gelişme yaşanır. Yoksa Tarık'la Rana'nın ilişkisi gün yüzüne mi çıkacak?

Elif 722. Bölüm Fragmanı

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 5
1
3
0
0
1
0
0
YorumlarToplam 2 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
  D
  7 yıl önce
  Dudugül
  Elif Dizisi fragmanı nı 722 bölümü neden yayınlanmıyor
  0  0 Yanıtla
  D
  7 yıl önce
  Dudugül
  Elif dizisinin fragmanı 722 bölümü bulamıyorum neden yayınlanmıyor
  0  0 Yanıtla
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler