24 Mayıs 2024 Çarşamba - Elif 771. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7 Elif 771. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7
HaberTL.com

Elif 771. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7

07 Ekim 2018 1560 Yorum Yap

Elif 771. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - Kanal 7

Elif 771. Bölüm izle - 08 Ekim 2018 Pazartesi Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'in 8 Ekim Pazartesi akşamı ekran..

Elif 771. Bölüm izle - 08 Ekim 2018 Pazartesi

Kanal 7'nin sevilen dizisi Elif'in 8 Ekim Pazartesi akşamı ekrana gelecek olan 771. bölüm özeti ve fragmanı yayında. İşte Elif dizisi 771. yeni bölüm ayrıntıları.

RANA GERİ DÖNÜYOR

Haktanır ailesini büyük bir şok beklemektedir. Ve uzun zamandır ortalık ta görünmeyen Rana ise holdingdeki toplantıya gelir. Peki Rana'yı gören Haktanır ailesi ne yapacak?

Rana, bütün ailenin orada olduğu büyük holding toplantısına yaptığı ani girişle tekrar ortaya çıkar. Rana, Haktanır ailesini vede Haktanır Holding'i sarsacak yeni bir haberle tekrar döner. Kerem'i ve Hümeyra'yı çok zor zamanlar bekler. Hümeyra, Rana dan aldığı tatsız haberden sonra ise kendisini çok kötü hisseder vede holdingi terk eder. Ancak Levent onu yalnız bırakmamaya kararlıdır. Levent'in bu tavrı Hümeyra'nın ona güven duymasını sağlamıştır. Mahir tarafında işler karışır, Rana'nın dönüşü onuda Haktanırlar ile ilgili yeni kararlar almasına neden olur. Peki Rana Haktanır ailesine nasıl bir zarar verecek?

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
2
0
0
0
1
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler Aşk Bir Rüya Haber TL Çiçekdağı Aşk Bir Rüya Dizisi