20 Nisan 2024 Pazartesi - Feda 8. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 3 Eylül Pazartesi Feda 8. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 3 Eylül Pazartesi
HaberTL.com

Feda 8. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 3 Eylül Pazartesi

02 Eylül 2018 1399 Yorum Yap

Feda 8. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 3 Eylül Pazartesi

Feda 8. Bölüm izle - 3 Eylül 2018 Pazartesi Kanal 7'de Büyük bir ilgiyle izlenen Kore dizisi Feda 8..

Feda 8. Bölüm izle - 3 Eylül 2018 Pazartesi

Kanal 7'de Büyük bir ilgiyle izlenen Kore dizisi Feda 8. bölüm fragmanı ve özeti yayınlandı. Feda dizisinin 8. Bölüm özeti şöyle: Do Hoon, kazanın olduğu davayı tekrardan araştırmaya başlamıştır. Do Hoon, Min Hyunk'u çok zor duruma düşürecek bir ipucunun peşine düşmüştür. 

Min Hyunk'a ait olan şirketin avukatı olarak çalışmaya başlayan Do Hoon, ilk olarak kaza davasını araştırır. Min Hyunk, Do Hoon'u Seona'dan uzak durması konusunda ise uyarır. Yoo Jung da Min Hyunk'a olan borcunu ödemek için buna düzenli olarak ödeme yapar. Yoo Jung, izin gününde ölümüne neden olduğu kızın annesinin dükkanında ona yardım eder. Yoo Jung'un her adımını takip eden Hyunk, Jung'ın iyiliğinden çok etkilenir. Yoo Jung, Hyunk'a olan borcunu parça, parça ödemek ister fakat Hyunk onu çok zorlar. Do Hoon ise Hyunk'un göstermediği ilgiyi Seona'ya gösterir. ve Seona, Do Hoon'dan hoşlanmaya başlar. 

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 2
1
1
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler