30 Nisan 2024 Perşembe - Kördüğüm 225. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Mart Pazartesi Kördüğüm 225. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Mart Pazartesi
HaberTL.com

Kördüğüm 225. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Mart Pazartesi

18 Mart 2018 2710 Yorum Yap

Kördüğüm 225. Bölüm özeti ve fragmanı izle - 19 Mart Pazartesi

Kördüğüm 225. Bölüm izle - 19 Mart Pazartesi ON SEKİZ YILIN ARDINDAN İÇÇA VEER..

Kördüğüm 225. Bölüm izle - 19 Mart Pazartesi

ON SEKİZ YILIN ARDINDAN İÇÇA VEER'İ GÖRÜR

Kanal 7'nin sevilen dizisi Kördüğüm'ün 225. bölümünde yıllar sonra Damini'yi gördüğüne çok sevinen Jogi, hemen Kanha'ya sarılır ve beraber eski günleri yad ederler. Jogi'nin zor durumda olması ise Damini'yi çok üzer.

Methi ile tanışmayı bekleyen Jogi, Damini'yi karşısında görünce çok sevinir. Jogi, hemen İçça'yı sorar vede öğrendikleri karşısında çok üzülür. İçça'nın suçsuz yere 18 yıl hapiste yattığını duyar. Puşkar'ın kendisine kurduğu tuzağı vede düştüğü durumu anlatır. Daminiyle Kanha, Jogi ile ailesine yardım etmeye kararlıdır. Jogi, İçça'nın kızı Methi ile Tapasya'nın kızı Mukta'nın arkadaş olmasına sevinir. İçça, hapisten çıksa bile orada kalan çocuklara yardım etmeye devam eder. Hapiste çok zor şartlar altında büyüyen çocuklara yardım gecesi düzenleyen İçça, Veer'i göreceğinden hiç habersizdir. Veer, çocuklar için düzenlenen geceye yüklü miktarda para bağış yapan bir iş adamı olarak katılır. İçça ise Veer'i görünce ne yapacağını şaşırır. Peki Veer, İçça'yı hatırlayacak mı? Kördüğüm 225. Bölüm Fragmanı yayında.

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 3
1
1
0
1
0
0
0
YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
    i
    7 yıl önce
    Ilknur
    çok güzel dizi hiç kaçırmadan tüm bölümlerini izliyorum tşkler kanal 7
    2  0 Yanıtla
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler