18 Haziran 2024 Salı - Kördüğüm Dizisi 395. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 5 Eylül Kördüğüm Dizisi 395. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 5 Eylül
HaberTL.com

Kördüğüm Dizisi 395. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 5 Eylül

04 Eylül 2018 1985 Yorum Yap

Kördüğüm Dizisi 395. Bölüm Özeti ve Fragmanı izle - 5 Eylül

Kördüğüm Dizisi 395. Bölüm  izle - 5 Eylül 2018 Çarşamba Sevilen Hint dizisi Kordugum ..

Kördüğüm Dizisi 395. Bölüm  izle - 5 Eylül 2018 Çarşamba

Sevilen Hint dizisi Kordugum heyecan dolu 395.bolum fragmani izle7 de.. Kordugum'de bugun Nandini merdivenlerden inerken sarisinin altina Meethi'nin olumune sebep olacak olan elmayi gizler. Elmayi Meethi'ye vermesi icin Rani ile konusmayi dusunur ancak Maiyya ona engel olur. Nandini  elindeki elmayi diger meyvelerle karistirmayi basarir.

Nandini Meethinin 5 gün içersinde öleceğini düşünür. Maiyya ise bütün her şeyin yoluna girdiğini belirtip Ondan bir meyve yemesini ister. Meethi tam elmayı ısıracak iken Sankrantın bağırma sesleri duyulur. Sankrant Ambikayı kolundan tutup salona getirir ve bilgisayarın kaydını açar. Bigisayarın kaydını açtığında ise Ambika’nın avukatla konuştuğunu ve annesi Malvikayı kurtarmasını istediğini herkes görür. Herkes Malvikanın Rathorun karısı olduğunu ve Ambikanında onların kızı olduğunu öğrenir. Peki Sankrant Ambikayı evden kovacak mı?

Bu gönderiye ifade bırak  Toplam oy: 2
1
1
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler