19 Şubat 2018 1018 Yorum Yap
Adam evinin merdivenlerinden çıkarken aniden merdivenlerden düşerek, bacağını dört yerinden kırmıştı. ve acil hastaneye kaldırılmış, doktor bacağı boydan boya alçıya almış ve: "Beyefendi bundan sonra daha dikkatli olun, en azından alçınız çıkana kadar merdivenlerden inmek çıkmak yok", demişti. 3 ay sonra kırıklar kaynamış, alçı çıkarılmıştı. Adam bu arada doktora: "Doktor bey artık merdivenlerden inip çıkabilir miyim?" diye sormuş, doktor da: "Tabii, ama yine de 1 süre daha dikkatli olmalısınız", demişti. Adam doktorun bu cevabı üzerine sevinçle bağırmış: "Oh be şükürler olsun, üç aydır eve su borusundan tırmanarak girip çıkmaktan anam ağlamıştı." demiş :)