20 Nisan 2024 Pazartesi - Rüyada Dağ Keçisi Görmek Rüyada Dağ Keçisi Görmek
HaberTL.com

Rüyada Dağ Keçisi Görmek

15 Şubat 2018 1049 Yorum Yap

Rüyada Dağ Keçisi Görmek

Dağ Keçisi rüya tabiri, Rüyamda Dağ Keçisi gördüm? Dağ Keçisi rüya yorumu, Dağ Keçisi ne demektir, Dağ..

Dağ Keçisi rüya tabiri, Rüyamda Dağ Keçisi gördüm? Dağ Keçisi rüya yorumu, Dağ Keçisi ne demektir, Dağ Keçisi neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Dağ Keçisi görmek ile alakalı tabirler? Dağ Keçisi ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada dag kecisi goren kimsenin eline para ge­cer. Çunku vahsi hayvanlari avlamak, ele gecen ganimet ile tabir olunur. Bazen de dag kecisi gormek, zararla tabir olur. Şayet dag kecisinin etini yedigini gorurse, ele mal ve para gececegi­ne isaretle tabir olunur. Ruyada dag kecisi gormek, haddi tecavuz eden bir adam ile tabir olunur. Yine bir kimsenin ruyada dag kecisine, keciye veya koca rast geldigini gormesi, buyuk bir melikten ele gececek mala isaret eder. Bazi kere de ruyada dag kecisine rastladi­gini gormek, zarar ile tabir olunur. Dag kecisinin etinden yedigini gormek de, melikin adamlarindan gelecek bir mala 'Şarettir.

Rüyada Dağ Keçisi Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Dağ Keçisi Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler