25 Temmuz 2024 Perşembe - Rüyada Izgara Görmek Rüyada Izgara Görmek
HaberTL.com

Rüyada Izgara Görmek

29 Ağustos 2018 895 Yorum Yap

Rüyada Izgara Görmek

Izgara rüya tabiri, Rüyamda Izgara gördüm? Izgara rüya yorumu, Izgara ne demektir, Izgara neye işaret eder ve yorumlanır? Rüy..

Izgara rüya tabiri, Rüyamda Izgara gördüm? Izgara rüya yorumu, Izgara ne demektir, Izgara neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Izgara görmek ile alakalı tabirler? Izgara ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada izgara gormek, ruyada izgarayi temizleyip, birine verdigini gormek, birilerine iyilikte ve yardimda bulunacaginiza isarettir. Ruyada izgarayi parcaladigini gormek, bu ruyayi gorenin icinde bulundugu kabuslu, sıkıntıli gunlerin sona erecegi­ne isarettir. Ruyada izgara pisirdigini gormek, gorenin islerinin yolun­da gidecegine, basariya ulasacagina isarettir. Bir kimsenin ruyasinda izgarayi atesle temizledigini gorme­si, kusur ve hatalardan, hastalik ve sıkıntılardan kurtul­maya isaret eder denmistir. Ruyasinda izgarada et pisirdigini gormek, bir rizka ve nimete ermeye isaret eder denmistir. Izgara temizledigini gormek ise, gunahlardan temizlenip arinana ve tovbe etmeye isaret eder denmistir. Ruyada izgara gormek, kocasinin malini israf eden kadina ya da yardimci ile tabir olu­nur. Ruyada izgara gormek, zarar, felaket ve uzuntuye de isaret edebilir.

Rüyada Izgara Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Izgara Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler