23 Mart 2023 Perşembe - Rüyada Kadayıf Görmek Rüyada Kadayıf Görmek
HaberTL.com

Rüyada Kadayıf Görmek

18 Şubat 2018 705 Yorum Yap

Rüyada Kadayıf Görmek

Kadayıf rüya tabiri, Rüyamda Kadayıf gördüm? Kadayıf rüya yorumu, Kadayıf ne demektir, Kadayıf neye işaret eder ve yorumlanır? R&u..

Kadayıf rüya tabiri, Rüyamda Kadayıf gördüm? Kadayıf rüya yorumu, Kadayıf ne demektir, Kadayıf neye işaret eder ve yorumlanır?? Rüyada Kadayıf görmek ile alakalı tabirler? Kadayıf ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada kadayif gormek, mala, sevince ve ka­zanca isarettir. Kadayif yemek, elinize bir taraftan para gececegine kadayif satmak elinizden para cikacagina isaret eder. Çig kadayif zahmetle kazanilan mala, pismis kadayif kolay kazanca isaret eder. Ruyada kadayif gormek, iyidir. Bu ruya ilim ve hida­yetle yorumlanir. Ruyada kadayif gormek, kolaylikla zengin olunacagina delaletle yorumlanir. Bir kimsenin ruyada kadayif gormesi, servete ve sevincle beraber lezzetlere ve kolay elde edilen rizka isaret eder.

Rüyada Kadayıf Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Kadayıf Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler Aşk Bir Rüya Haber TL Çiçekdağı Aşk Bir Rüya Dizisi