24 Mayıs 2024 Çarşamba - Rüyada Lokma Görmek Rüyada Lokma Görmek
HaberTL.com

Rüyada Lokma Görmek

24 Mart 2018 1299 Yorum Yap

Rüyada Lokma Görmek

Lokma rüya tabiri, Rüyamda Lokma gördüm? Lokma rüya yorumu, Lokma ne demektir, Lokma neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada L..

Lokma rüya tabiri, Rüyamda Lokma gördüm? Lokma rüya yorumu, Lokma ne demektir, Lokma neye işaret eder ve yorumlanır?? Rüyada Lokma görmek ile alakalı tabirler? Lokma ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada agzina bir lokma goturdugunu ve yuttugunu gormek, onune gelen kismetten faydalanacagina isarettir. Lokmayi yutamadigini gormek, eline gelen kismetten ya­rarlanamadigina isaret eder demislerdir. Kisinin ruyada bir yerden lokma aldigini ve yedigini gor­mesi, rizik ve kismetinin eline gecmesine isarettir. Baska birine lokma verdigini gormek, ruya sahibinin baskalarina faydali ve yararli olduguna veya olacagina isaret eder sek­linde yorumlanmistir. Ruyada baska bir kimseye lokma verdigini gormek, insanlari faydalandirmaya ve yilik etmeye isarettir.

Rüyada Lokma Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Lokma Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler Aşk Bir Rüya Haber TL Çiçekdağı Aşk Bir Rüya Dizisi