25 Temmuz 2024 Perşembe - Rüyada Saksağan Kuşu Görmek Rüyada Saksağan Kuşu Görmek
HaberTL.com

Rüyada Saksağan Kuşu Görmek

05 Eylül 2018 990 Yorum Yap

Rüyada Saksağan Kuşu Görmek

Saksağan Kuşu rüya tabiri, Rüyamda Saksağan Kuşu gördüm? Saksağan Kuşu rüya yorumu, Saksağan Kuşu ne demektir, Saksağan Kuşu neye ..

Saksağan Kuşu rüya tabiri, Rüyamda Saksağan Kuşu gördüm? Saksağan Kuşu rüya yorumu, Saksağan Kuşu ne demektir, Saksağan Kuşu neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Saksağan Kuşu görmek ile alakalı tabirler? Saksağan Kuşu ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada saksagan (kusu) gormek, hayir ve iyilige yorumlanir. Bazen de1. Vefasizliga2. Hilekarliga3. Muhtekir (karaborsaci)4. Guvenilmeyen. İnsanlara isaret eder. Bazen de ruyada saksagan gormek, servet sahibi bir kimseye isarettir. Ruyada saksaganla konustugunu gormek, ruya sahibinin kaybolmus kimsesinden haber gelmesine isaret eder. Bir kimsenin ruyada saksagan kusuna rastladigini gormesi, o kimsenin, gaddar ve gunahkar bir kimseye rastlamasina isaret eder.

Rüyada Saksağan Kuşu Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Saksağan Kuşu Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler