20 Temmuz 2024 Cumartesi - Rüyada Zımba Görmek Rüyada Zımba Görmek
HaberTL.com

Rüyada Zımba Görmek

18 Ağustos 2019 968 Yorum Yap

Rüyada Zımba Görmek

Zımba rüya tabiri, Rüyamda Zımba gördüm? Zımba rüya yorumu, Zımba ne demektir, Zımba neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Z..

Zımba rüya tabiri, Rüyamda Zımba gördüm? Zımba rüya yorumu, Zımba ne demektir, Zımba neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada Zımba görmek ile alakalı tabirler? Zımba ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Rüyasında Zımba Denen Aleti Görmek Ve Bir şeyleri Zımbalamak, Kendisinin öne Sürdüğü Fikir Ve Iddialarının Doğruluğuna Inanarak Görüş Ve Iddiasında ısrar Etmekte Olduğuna Işarettir. Aynı Zamanda Kendi Görüş Ve Iddiasının Yararlı Olduğu Konusunda Tam Bir Kanaat Sahibi Gibi Hareket Ettiğine De Işarettir şeklinde Tabir Olunur. Yani bir Iddianız üzerinde ısrarla Duraca­ğınıza, Söylediklerinizin Aynen Yapılmasını Is­temekle Beraber Bunda şiddetle ısrar Etme­nizde Kararlı Olduğunuza, Ortaya Attığınız Fikirlerin Sizin Için Yararlı Olduklarında Inancı­nız Bulunduğuna Delâlettir.

Rüyada Zımba Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Zımba Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler