Haber » Toplu SMS » Izmir Toplu SMS

Izmir Toplu SMS

Izmir Toplu SMS

Izmir toplu sms, başlıklı toplu sms, en ucuz toplu sms, toplu sms gönder, toplu sms paketi, toplu sms fiyatları, hızlı sms, kısa mesaj, kurumsal sms, toplu sms tarifesi.

Izmir E-Toplu SMS - Toplu sms sistemiyle Yasal olarak internetten sms'lerinizi güvenli ve hızlı yollayabilirsiniz.

E-Toplu SMS Olarak ürün hizmet ve faaliyetlerinizi kişilere ulaştırabilmeniz için Türkiyenin tüm illerinde hizmet vermekteyiz. Bu bağlamda Izmir Bölgesinde Toplu Sms, internet üzerinden toplu veya tek tek, yazılı kısa bildiri göndermeniz için alt yapı sağlamaktayız.

TOPLU SMS HİZMET KAPSAMI: Izmir Mobil SMS, Izmir Toplu SMS, Izmir MMS, Izmir Sesli Mesaj, Izmir Çift Yönlü Mesaj

"Üyelerinize, müşterilerinize, öğrencilerinize yada hedef kitlenize isterseniz kendi başlığınız ile toplu yada tek tek SMS gönderme servisidir."

NASIL KULLANMAYA BAŞLARIM ?: "Izmir Toplu Sms servisini kullanabilmeniz için var ise SMS aboneliğinizden sisteme girerek veya ücretsiz olarak SMS'e abone olduktan sonrasında cep telefonunuza gelen kullanıcı adı ve şifre ile kullanmaya başlayabilirsiniz."

Izmir toplu sms aynı anda binlerce kişiye sms yollamanızı sağlayan en kolay, Izmir toplu sms, Izmir başlıklı sms en etkili ve en ekonomik yoldur.

Izmir toplu sms hizmeti veren site kurumsal mesaj hizmetleri vermektedir.

Hatalı aramalar: izmirsms.com, izmirtoplusms.com, izmirsms.com.tr, ücretsiz sms gönderme, ücretsiz sms yolla, kısa mesaj gönder, sms programı, sms siteleri, vodafone ücretsiz sms, ücretsiz sms turkcell, avea ücretsiz sms

YorumlarToplam 1 yorum yapılmıştır.
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan HaberTL.com sorumlu tutulamaz.
  • Meliha 7 yıl önce

    selam arkadaşlar sms hakkım dolmuş bildiğiniz ücretsiz sms ya da bedava sms gönderme adresi var mı?

Gönderiler