24 Mayıs 2024 Çarşamba - Rüyada Damat Görmek Rüyada Damat Görmek
HaberTL.com

Rüyada Damat Görmek

15 Şubat 2018 936 Yorum Yap

Rüyada Damat Görmek

Damat rüya tabiri, Rüyamda Damat gördüm? Damat rüya yorumu, Damat ne demektir, Damat neye işaret eder ve yorumlanır? Rüyada D..

Damat rüya tabiri, Rüyamda Damat gördüm? Damat rüya yorumu, Damat ne demektir, Damat neye işaret eder ve yorumlanır?? Rüyada Damat görmek ile alakalı tabirler? Damat ile ilgili gördüğüm rüyanın anlamı nedir?

Ruyada damat gormek, damadi bulunmayan icin basariya isaret sayilir. Damadi olanlar icin islerinin duraklamasina isaret sayilir. Ruyada kendi oz damadini gormek, bolluga, sevince, ferah ve mutluluga isaret olarak yorumlanir.  Ruyada kisinin kendi damadini gormesi namus yonunden guvene isaret eder. Bir kimse, ruyasinda damadi ile bir sofrada yemek yedigi­ni gormus olsa, bu onun hukumetten bir menfaat elde edecegine veya sans talih oyunlarindan eline bir para ge­cecegine isaretle yorumlanir.  Ruyada damadi ile bir sofrada yemek yedigini gormek, devlet ve hukumetten gelecek bir menfaate isarettir. Bazi yorumculara gore. Kendi kizi olmadigi icin damadi olmadigi halde, ruyasinda damadi varmis oldugunu gor­mek, onun beklemedigi bir yerden kendisine bir is kapisi acilip oradan rizkini alacagina isarettir. Diger bir yoruma gore. Ruyada damat gormek, basariya isarettir. Kisinin ruyada kendisini damat olmus oldugunu gormesi, islerinde basarili olacagina isarettir. Damadi olmadigi halde ruyasinda bir damadi oldugunu goren kimsenin bu ruyasi dusmanina veya dusmanlarina galip (ustun) gelecegine ve korkularindan kurtulup emni­yet icinde olacagina isaret olarak yorumlanir. Damadi olmadigi halde ruyada damadi oldugunu gormek, dusmana galip gelmeye ve korkudan emin olmaya isarettir. Ruyada genc ve guzel bir kizla evlendigini gormek, zengin kimselerle tanismaga ve on­lardan gelecek menfaate isaret eder. Damat Oldugunu GormekRuyasindan kendisinin damat oldugunu yeni evlenmis ol­dugunu gormek, yeni yeni kisilerle tanisacagina ve onlar­dan maddi imkan saglayip para kazanacagina isarettir. Kendisinin damat oldugunu gormek, se­vinc. surur ve feraha isaret eder.

Rüyada Damat Görmek ile ilgili bir rüya mı gördünüz?

Rüyada Damat Görmek rüya tabiri hakkında sormak istediklerinizi, eleştirilerinizi ve yorumlarınızı aşağıdaki yorum bölümümüzden yazabilirsiniz.

Bu gönderiye ifade bırak  
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar
Avatar Seç
Avatar Seçimi Yapın
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan habertl.com sorumlu tutulamaz.
Bu gönderi için henüz yorum yapılmamıştır.
İlk yorum yapan siz olun!..
Alfabetik Rüya Tabirleri
Son Haberler
En Çok Okunan Haberler
Gönderiler Aşk Bir Rüya Haber TL Çiçekdağı Aşk Bir Rüya Dizisi